Anasayfa

Sizlere bundan böyle bu sayfalardan da ulaşabilecek olmanın mutluluğu içindeyim.

Sayfalarımda sizlerle, meslek yaşantımda benim yaptığım ya da yapılmasına katkıda bulunduğum çalışmalarımı paylaşacağım.

Tabii bütün bunların yanında hastalar için bölümünde çeşitli hastalıklar ile ilgili hastalara yönelik bilgiler yer alacaktır.

Sayfalarımı elimden geldiği kadar sık güncellemeye çalışacağım. Fakat bu aşamada yine sizlerin eleştirileri bana yol gösterecektir. Bana her türlü istek ve eleştirinizi e-mail yoluyla iletebilirsiniz.

Saygılarımla

Prof. Dr. Vahit ÖZMEN

  • Meme Kanserinde Yaş Giderek Düşüyor

Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber Hafta Sonu 22 Aralık 2018

  • Memeder Medya Raporu


memeder medya raporu

MEMEDER olarak, meme sağlığı alanında, İstanbul’da hem bilimsel projelerle hem de ücretsiz tarama projemizle, kadınlar için bilgi üretiyor, hizmet sunuyoruz. Ekteki pdf dosyasında çeşitli medya organlarında yer alan Memeder haberlerine ulaşabilirsiniz.

Memeder Medya Raporu

  • Meme Kanseri Farkındalık Ayı NTV

Prof. Dr. Vahit Özmen, “Ekim ayı meme kanseri farkındalık ayı” kapsamında meme kanseri hakkında NTV Haber Merkezi programında soruları yanıtlıyor.

  • #EkimAyıMemeKanseriFarkındalıkAyı Bloomberg HT

Bloomberg HT “Aslı Şafak ile işin aslı” programının konukları “Ekim ayı meme kanseri farkındalık ayı” kapsamında, Prof. Dr. Vahit Özmen ve Işıl Yücesoy.

  • 7. Türk Tıbbi Onkoloji Kongresinde birincilik ödülü

en iyi sözel bildiri

Prof.Dr.Vahit Özmen ve arkadaşlarının “21-Gen nüks skoru” başlıklı araştırmaları, 7. Türk Tıbbi Onkoloji Kongre’sinde birincilik ödül kazanmıştır.

  • Meme Sağlığı Derneği

memeder

Prof.Dr.Vahit Özmen’in Kurucusu ve Onursal Başkanı olduğu Meme Sağlığı Derneği (MEMEDER), “Kamuya Yararlı” dernek statüsü kazanmıştır.

Haber detayı..

  • “Türkiye’de Meme Kanseri” 20.000 Hastanın Analizi

20 bin hastanın analizi Türkiye’de Meme Kanseri

  • Bahçeşehir’de 105 Kadını Meme Kanserinden Kurtardık

Bahçeşehir'de 105 Kadını Meme Kanserinden Kurtardık

Videolar

Pembe Kurdele Her Yerde

Kaynak : Kanal 24 Modaretör 3.10.2018

Göğüs silikonları kanser yapar mı?

Prof. Dr. Vahit Özmen, Star Tv Ana Haberde “Göğüs Silikonları Kanser Yapar mı?” başlıklı haber içeriğinde, göğüs silikonlarının kanser yapabilme olasılıkları hakkında bilgi veriyor.

KanalD Doktorum Programı

Kanal D Doktorum Programı

Kanal D televizyonunda yayınlanan Doktorum programına konuk olan Prof.Dr.Vahit Özmen’in “Meme Kanseri” ile ilgili bilgilendirmelerini aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.
Kanal D Doktorum Programı

NTV Canım Doktor Programı

24 Ekim 2015 tarihinde NTV kanalında yayınlanan, Prof.Dr.Vahit Özmen’in de konuk olduğu “Meme Kanseri Farkındalık Ayı” içerikli “Canım Doktor” programını aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.
NTV Canım Doktor Programı

meme-sagligi-merkezi
Meme Sağlığı Merkezi
Prof. Dr. Vahit ÖZMEN’in Direktörlüğünü yaptığı, Group Florence Nightingale Meme Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylı bilgi öğrenmek için lütfen tıklayınız.

tv programları
TV Programları
Prof. Dr. Vahit ÖZMEN’in davet edildiği televizyon programlarını izlemek için lütfen tıklayınız.

ameliyat
Ameliyat Videoları
Prof. Dr. Vahit ÖZMEN’in güncel cerrahi tekniklerle yapmış olduğu çeşitli hastalıkların ameliyatlarını izlemek için lütfen tıklayınız. (Doktorlar için özel yayınlanmaktadır.)